ORIGINÁLNÍ SVATEBNÍ ŠATY PRO VÁŠ MIMOŘÁDNÝ DEN V PRVOTŘÍDNÍ KVALITĚ

Svatební šaty

Svatební šaty na zakázku podle autorského návrhu tvořím přímo pro Vaši osobnost a postavu. Budou Vám slušet a navíc budete jedinečná. Připravím šaty, ve kterých budete nepřehlédnutelná. Objednávejte alespoň půl roku dopředu.

Upřednostňuji osobní kontakt se svými zákaznicemi, proto se Vám budu věnovat pouze já osobně a přímo v mém ateliéru.
Před každou zakázkou je nutné si domluvit osobní konzultaci. Nejdříve si vyslechnu Vaše představy a navrhnu Vám originální šaty z vhodného materiálu na Vaši postavu a typ osobnosti k Vaší spokojenosti. Poté Vám vezmu míry pro ušití šatů.
Osobní konzultace je zpoplatněná částkou 3.000 Kč v hotovosti splatná před zahájením schůzky. Tato částka bude odečtena z celkové ceny zhotoveného modelu.
Při konzultaci se zároveň skládá záloha na materiál a ušití šatů dle dohody a náročnosti modelu. Zbytek se doplácí při vyzvednutí hotového modelu šatů.

Poté následují samotné zkoušky šatů, jejichž počet se liší dle náročnosti modelu pro doladění všech detailů k Vaší spokojenosti.

Ideální je na zkoušky šatů nosit s sebou vhodné prádlo do šatů a boty s oblíbenou výškou podpadku kvůli délce šatů.

Svatební šaty na míru se pohybují od 20.000 Kč, cena závisí na náročnosti konkrétního modelu. V ceně není zahrnutý materiál.

Cena ručně malovaných šatů z hedvábí na míru je individuální dle náročnosti modelu a materiálu.

Ceny se pohybuje dle náročnosti konkrétního modelu. V ceně není zahrnutý materiál.